לימוזינה להצעת נישואין

תוכן עניינים

צור קשר

הצעד לאושר אלמנט

המלצות

צור קשר

הצעד לאושר אלמנט

דרך מקורית במיוחד להציע נישואין

ישנם המון דרכים להציע נישואין, אבל הדרך הטובה ביותר ללא ספק היא לתת לאישה שלכם הרגשה של מיליון דולר בזמן ההצעה או בזמן החזרה מההצעה, איך עושים זאת? באמצעות השכרת לימוזינה מפוארת ויוקרתית, היתרון הגדול של לימוזינה זה שהיא נחשבת לכלי רכב המפואר ביותר בו תוכלו להתפנק, לשתות, לאכול ולהנות מחווית נסיעה שהאישה ואתם לא תשכחו לעולם.

לימוזינה להשכרה להצעת נישואין – כמה זה עולה?

באופן עקרוני המחיר של השכרת לימוזינה משתנה בהתאם לשעות הפעילות ולכמה זמן שתרצו לשכור את הלימוזינה, אנחנו עובדים עם הספקים המובילים בישראל.
בינהם גם חברות מובילות המספקים לימוזינות מפוארות וגם רכבי יוקרה במיוחד להצעות נישואין, חשוב לזזכור המחיר של חמישי בערב הוא לא המחיר של יום ראשון בבוקר והכל בהתאם לזמינות של הלימוזינה ושעות הפעילות, בדר"כ ניתן למצוא לימוזינות החל מ-1500 ש"ח ובימים ובשעות עמוסות ניתן להגיע גם למחירים של מעל 3000 ש"ח עבור השכרת להצעת נישואין.

למה דווקא בלימוזינה?

מי שכבר הציע נישואין יודע ויכול להגיד לכם, אתם כורעים ברך והופ.. פה זה נגמר.. ההצעת נישואין מסתיימת. אז למה לא לרגש אותה עוד קצת? ולתת לה להרגיש הכי מיוחדת ביום המיוחד ביותר בחייה, היא חיכתה לו כל-כך הרבה זמן וכדאי לזכור שהיא תזכור את הרגע הזה לכל חייה ותספר עליו לילדים ולנכדים ולכן עצם השכרת הלימוזינה מאפשרת חוויה עוצרת נשימה ובלתי נשכחת, מי מאיתנו לא רוצה להתפנק בלימוזינה מפוארת עם משקאות אלכוהול, שלא צריך לנהוג, אה ואפשר לקחת עוד כמה חברים בדרך וללכת פשוט לטייל ולהנות מנסיעה יוקרתית מפוארת ומדהימה הרבה יותר.

להשכרת לימוזינה להצעת נישואין ועוד פרטים נוספים תוכלו להיכנס לאתר סהר לימוזין ולהשכיר את הלימוזינה החלומית שלכם עוד היום 055-9705-880

דילוג לתוכן